Financovanie - Základné predstavenie

Nachádzate sa v situácii, keď ste si vybrali auto u svojho dílera Honda, ale nechcete zaťažovať svoj rozpočet výraznejšími výdajmi?

Potom ste na správnej adrese. Zostaňte verný svojej značke a na financovanie svojho auta si zvoľte značkový program financovania Honda Finance. Vďaka spolupráci s Honda Finance bude získanie nového auta Honda príjemnou a jednoduchou záležitosťou.

Tento program rešpektuje vašu individualitu a pružne sa prispôsobuje vaším požiadavkám. V našej ponuke je pre vás pripravený nielen finančný lízing a úver, ale pre podnikateľov a právnické osoby aj splátkový predaj.

Vďaka týmto produktom si môžete zvoliť výšku mesačných a kvartálnych splátok, minimalizovať nároky na vstupný kapitál, získať výhodné havarijné poistenie ako i povinné zmluvné poistenie, či využiť niektorú z mnohých časovo obmedzených akcií s mimoriadne výhodnými podmienkami.

 

Produkt – Financovanie na Štvrtiny *

*spotrebitelia možu získať danú ponuku financovania iba prostredníctvom finančného lízingu

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania pre nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou financovania na štvrtiny prostredníctvom úveru bez navýšenia splátok na tri roky.


Produkt – Financovanie na Pätiny *

*spotrebitelia možu získať danú ponuku financovania iba prostredníctvom finančného lízingu


Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania pre nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou financovania na pätiny prostredníctvom úveru bez navýšenia splátok na štyri roky.

viac informácií
: predaj@hondakosice.sk

V prípade, že je fyzická osoba nepodnikateľ  pracujúca v zahraničí, akontácia rovná alebo vyššia ako 30% , výpisy z bankového účtu minimálne za posledné 3 mesiace na overenie platieb od jedného subjektu.

 V prípade nižšej akontácie je v platnosti dokladovanie príjmu minimálne 2 dokladmi (pracovná zmluva vrátane dodatkov, výpisy z účtu, potvrdenie o príjme).