Veľko­odberateľský koncept

Špeciálna veľkoodberateľská ponuka na Vás čaká pri odbere 3 a viac vozidiel v priebehu 12 po sebe nasledujúcich mesiacov. Výhodou nášho veľkoodberateľského konceptu je totiž skutočnosť, že sa firemným zákazníkom do plnenia podmienok odberov okrem modelov SEAT započítava aj nákup značiek Volkswagen osobné vozidlá, Audi, Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Bližšie informácie získate u Vášho predajcu SEAT.

Business Bonus

Služobné, či firemné vozidlo nemá len zjednodušiť prácu, má tiež robiť radosť z práce a splniť aj iné želania. S modelmi SEAT získate viac auta za rozumné peniaze. Zabezpečte si výhody ako podnikateľ a využite špeciálne podnikateľské podmienky nášho Business Bonusu (pre subjekty s prideleným IČO) pri kúpe nových modelov SEAT.  Navyše všetky naše modely majú predĺženú garanciu SEAT (5 rokov/ max. 150000km).

Napríklad môžete získať*:

  • SEAT Ibiza s bonusom až do 1900 Eur s DPH
  • SEAT Ateca s bonusom až do 2200 Eur s DPH
  • SEAT Tarraco s bonusom až do 2600 Eur s DPH
  • SEAT Alhambra s bonusom až do 5300 Eur s DPH
Business Bonus

Kontaktujte svojho predajcu SEAT

Podrobnosti o ponuke modelov, detailné podmienky využitia Business Bonusu, ako aj presnú kalkuláciu pre Vami zvolený model Vám poskytne Váš predajca SEAT.

Bližšie informácie získate u Vášho predajcu SEAT.

Fleet

Nadšenie sa stretáva s presvedčením

Mobilita na ceste aj pri tvorbe individuálnych požiadaviek Vašej spoločnosti na vozový park - to je náš SEAT fleet. Reprezentatívne, udržateľné a ekonomické autá za rozumnú cenu. Vďaka našim službám môžete ťažiť z nízkych obstarávacích a prevádzkových nákladov, záruky skvelého servisu aj individuálnych personalizovaných služieb Vám priamo na mieru.

Firemní zákazníci

Viac priestoru pre Vaše podnikanie

Dodajte svojmu podnikaniu emócie a odlíšte sa od ostatných. Zmeňte každodennú jazdu v zážitok, ktorý budete chcieť opakovať znovu a znovu. Obklopení komfortom, zatiaľ čo špičkové technológie plnia každé prianie.

Vyberte si jeden z našich modelov a spoznajte, čomu hovoríme TECHNOLOGY TO ENJOY - a môžete jazdu zmeniť v inštinktívne potešenie plné dizajnu, výkonu a komfortu.

Naši predajcovia Vám radi pripravia špeciálnu ponuku, šitú na mieru vašej spoločnosti.

* Všetky uvedené bonusy majú len informatívny a nezáväzný charakter. Boli vyčíslené na základe štandardných cenníkov cien modelov uvedených modelov bez využitia iných predajných akcií a podpôr (v prípade modelu Ibiza na báze Ibiza Xcellence 1,6TDI 70kW 5G, v prípade modelu Ateca na báze Ateca FR 2,0 TDI 4x4 DSG 140kW, v prípade Tarraco na báze Tarraco Xcellence 2,0 TDI 4x4 DSG 140kW a v prípade modelu Alhambra na báze Alhambra Xcellence 2,0 TDI 4x4 DSG 130kW).