Originálne príslušenstvo

Stačí si už len vybrať.

Pravou podstatou vozidla SEAT je originalita, športový charakter a jasne definovaný štýl. Uniformita, všednosť a nuda tu nemá miesto. 

Detské autosedačky

Bezpečnosť a komfort pre vaše deti.

Bezpečnosť vašich detí má tú najvyššiu prioritu. Naše detské autosedačky poskytujú optimálnu ochranu v prípade nárazu a je ich možné aj individuálne upraviť. Aby sme vám mohli poskytnúť tú správnu detskú autosedačku, ktorá prináša súhru medzi dieťaťom, sedadlom a autom, SEAT ponúka starostlivo zostavenú ponuku detských autosedačiek s upevňovacími systémami ISOFIX. S výberom vám ochotne poradí váš SEAT partner.

Praktické transportné riešenia.

Buďte dobre vybavení na cestách - vďaka flexibilným transportným riešeniam SEAT. Strešné boxy a nosiče bicyklov sú ideálne pre vaše cesty a športové aktivity. Ušetríte drahocenný úložný priestor v interiéri vozidla. Váš servisný partner SEAT vám rád poradí pri výbere toho správneho príslušenstva pre vaše vozidlo.

Príslušenstvo na prepravu psov.

So SEAT príslušenstvom na prepravu psov sa váš štvornohý priateľ bude cítiť na cestách v pohode a v bezpečí. 

Kolekcia SEAT

Lifestyle kolekcie.

Je jedno, čo robíte vo svojom každodennom živote, vždy máte istotu, že máte na každú situáciu optimálnu výbavu z kolekcie SEAT. Svoj bežný program môžete absolvovať štýlovo s moderným dizajnom a nevtieravou eleganciou, ktorú poskytuje celá škála doplnkov. Šité na mieru pre čokoľvek, čo ste si naplánovali.