Ďalší úspech pre ŠKODA AUTO

Ďalší úspech pre ŠKODA AUTO

O sile nemeckého trhu isto nikto nepochybuje. Motoristické časopisy tam pravidelne robia ankety medzi svojimi čitateľmi a pre automobilky je to nielen dobré vodítko, ale aj hodnotne ocenenie práce. Nemecký AutoBild urobil takúto anketu medzi čitateľmi po osemnástykrát a oceňovalo sa v desiatich kategóriách z 211 modelov! ŠKODA vyhrala hneď v troch kategóriách!

Už desiatykrát sa ocenenia dočkala ŠKODA SUPERB, tentoraz ako najlepší dovážaný osobný automobil s pohonom všetkých štyroch kolies do 40 tisíc eur. Po piatykrát zvíťazila ŠKODA OCTAVIA SCOUT ako najlepší dovážaný Corssover s pohonom všetkých štyroch kolies a víťazom sa stala aj ŠKODA KODIAQ 4x4 v kategórii terénnych SUV do 35 tisíc eur.

Anketa prebiehala počas celého januára a čitatelia mohli hlasovať on-line. Že pre vozidlá mladoboleslavskej automobilky ŠKODA AUTO hlasovalo veľké množstvo čitateľov svedčia aj jednotlivé percentá pre konkrétne modely. Pre ŠKODU SUPERB hlasovalo v ankete 9,97 % všetkých hlasujúcich čitateľov. Pre ŠKODU OCTAVIA 8,18 % a pre ŠKODU KODIAQ 7,8 % všetkých čitateľov! Aj to svedčí o obľúbenosti vozidiel značky ŠKODA. A ako by ste hlasovali vy?