Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Spoločnosť CAMEA bola založená v roku 1991 a náplňou jej činnosti bol predaj výpočtovej techniky a služby s tým spojené.
V auguste 1992 bola založená Ing. Pavlom Futejom spoločnosť Camea Car, ktorá sa špecializovala na predaj a servis vozidiel zn. Škoda a od roku 1993 bolo portfólio firmy rozšírené o značku SEAT.
V roku 1995 bol otvorený nový showroom firmy Camea Car  na Duklianskej ulici, ktorý poskytoval zákazníkom všetky služby spojené s predajom nových vozidiel ako aj kompexné servisné služby vrátane lakovne a klampiarskej dielne.
Dôležitým medzníkom v rozvoji bol rok 2003, kedy z kapacitných dôvodov došlo k rozdeleniu značiek Škoda a Seat. Pre značku Seat bol vybudovaný samostatný autosalón na Levočskej ulici. 
K ďalšiemu rozšírenie ponuky firmy došlo v roku 2006 o značku VOLVO v priestoroch na Levočskej ulici a v roku 2007 o značku HONDA v samostatnom autosalóne v Košiciach na Prešovskej ulici. Od roku 2011 pribudla k značke Honda v košickom autosalóne značka Volvo.
Sme tu pre Vás už 20 rokov, tradícia firmy a jej spojenie so značkou Škoda siaha do roku 1992 a za toto obdobie sa firma rozrástla a zamestnáva 45 plne kvalifikovaných odborníkov, ktorí Vám poradia pri výbere nového vozidla, vrátane ohodnotenia a výkupu starého vozidla, postarajú sa o zabezpečenie prevádzky a servisu Vášho vozidla.
S predajom je spojená aj ponuka vyskúšať si vybrané vozidlo nielen u nás ale po dohode aj priamo u zákazníka.
Poradenstvo poskytujeme aj v oblasti financovania a poistenia vozidiel, autodoplnkov a príslušenstva.
Starostlivosť o zákazníka predajom vozidla u nás nekončí,  poskytujeme komplexné služby od pravidelného servisu s možnosťou poskytnutia náhradného vozidla alebo vyzdvihnutie vozidla priamo u klienta, informácie o prebiehajúcich servisných akciách a novinkách zn. Škoda.
Každý zákazník, ktorý si u nás zakúpi nové vozidlo, je zaradený do vernostného programu v rámci ktorého získava bonusový kredit na služby spojené s prevádzkou vozidla.

Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby a tento cieľ je spojený s naším krédom "Plníme sny".